Teams » Basketball

Basketball

2018-2019 Maritime Varsity Basketball Schedule

 

Date                                      Opponent                                           Location                                               Time

 

11/29                                     Franklinville                                        Franklinville                                        700pm

12/3                                       Bennett                                              Bennett                                               730pm

12/5                                       Silver Creek                                        St Mary’s                                            730pm

12/11                                     Will South                                           Will South                                           730pm

12/14                                     Canisius                                                Canisius                                           600pm

12/19                                     Health Sciences                                St Mary’s                                              730pm

12/21                                     Bennett                                               St Mary’s                                             730pm

12/27                                     Lackawanna                                       West Seneca East                              430pm 

12/28                                     West Seneca Tourney                     West Seneca East                                  TBA

1/3                                         Tapestry                                              Tapestry                                              600pm

1/7                                         Lafayette                                             Grabiarz                                              700pm

1/9                                         CSAT                                                      St Mary’s                                          730pm

1/14                                       Bascs                                                     Daemen                                            700pm

1/16                                       Tapestry                                              St Mary’s                                              730pm

1/18                                       Iprep                                                     City Honors         `                               600pm

1/23                                       Bascs                                                     St Mary’s                                            730pm

1/25                                       GOW                                                     St Mary’s                                            730pm

2/2                                         Silver Creek                                        Silver Creek                                          200pm

2/6                                         Health Sciences                                Enterprise Charter                                  730pm

2/12                                        Chautauqua Lake                             CL                                                           730pm

 

Head Coach Josh Parker